مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ، صبح روز چهارشنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ از شرکت صنعت غذایی کورش بازدید کرد و با همکاران پرتلاش این شرکت، چهره به چهره دیدار داشت.

دکتر فضلی طی بازدید از واحدهای شرکت صنعت غذایی کورش با همکاران پرتلاش این شرکت دیدار نموده و درباره اهداف و برنامه‌های این مجموعه، گفتگو کردند.

در این بازدید دکتر فضلی اظهار داشت: سپاسگزاریم از کار بزرگی که با عشق در شرکت صنعت غذایی کورش انجام شد. با تلاش شما لذت اول بودن را با تمام وجود لمس کردیم. مطمئنیم در سال ۹۸ نیز کاری خواهید کرد کارستان.

مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ تصریح کرد: ما منافع خود را در راستای منافع ملی دنبال می‌کنیم و نه تنها درصددیم منافع ما کوچکترین تعارضی با منافع ملی نداشته باشد، بلکه می‌کوشیم تا حد امکان منافع ملی را تقویت کنیم.

دکتر فضلی با اشاره به شرایط ویژه کشور ادامه داد: شما امید را در دل‌ها تقویت گردید و به بخشی از بازار که می‌توانست ملتهب باشد، آرامش بخشیدید.

مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ افزود: به شما دست‌مریزاد و خدا قوت می‌گویم. رشد بسیار خوبی رقم زدید و ثابت کردید که توان رسیدن به نقطه‌ی بهینه (optimum) را دارا هستید.

دکتر فضلی ادامه داد: خوشحالیم که به لطف خداوند امروز روغن تولیدی ما، کاملا سلامت محور است و با توجه به فرهنگ غذایی جامعه‌ی ما که مردم از غذای سرخ کرده لذت می‌برند، خوشحالیم که در حوزه سلامت حضوری جدی داریم.

مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ تاکید کرد: با وجود تمام مشکلات باید در بازارهای منطقه حضور پیدا کنیم و به صورت جدی فعالیت‌های برون‌مرزی را در دستور کار خود قرار دهیم.

دکتر فضلی با استقبال از کار تیمی، بهره‌وری و بهبود مستمر در شرکت صنعت غذایی کورش تصریح کرد: وقتی همه‌ی توانمندی‌ها با یک نیت خالصانه در کنار هم قرار می‌گیرد، باوری بزرگ شکل می‌گیرد که می‌تواند تمامی موانع را از سر راه بردارد.

دکتر ابراهیمی رئیس هیأت مدیره شرکت صنعت غذایی کورش نیز با استقبال از بازدید دکتر فضلی بیان داشت: به ما انرژی دادید و مثل همیشه از شما انرژی گرفتیم. حضور و راهنمایی‌ شما برای ما قوت قلب و دلگرمی است.

دکتر ابراهیمی ادامه داد: صنعت غذایی کورش همکاران بسیار باصفایی دارد که برنامه‌های بزرگی در ذهن دارند. صنعت غذایی کورش مجموعه‌ای است سراسر امید و تلاش که شرایط، برای رسیدن به اهداف، به خوبی در آن فراهم است.

معاون مالی ـ اقتصادی گروه صنعتی گلرنگ ابراز داشت: همکاران با تمام وجود و انرژی مشغول به کارند و توانشان به ما لذت و انرژی می‌بخشد. علاوه بر این، کار این مجموعه، کار خیر است. کالایی سلامت محور تولید می‌شود که به اقتصاد کشور عزیزمان یاری می‌رساند. من از تمام همکارانم سپاسگزارم که با نوع نگاه و تلاششان شرایط را به گونه‌ای رقم زدند که امروز با افتخار و سربلندی از برنامه‌های سال ۹۷ یاد می‌کنیم.

مهندس منتصر مدیر عامل شرکت صنعت غذایی کورش نیز بیان داشت: امکان‌های خوبی در بازار برای حرکت‌های تازه و تولیدات جدید وجود دارد و ما قصد داریم سبد محصولاتمان را بزرگ‌تر کنیم و به بازارهای تازه‌تری نیز روبیاوریم.

مهندس منتصر خاطرنشان کرد: از عوامل موفقیت ما کار گروهی بود. تیم ما به معنای واقعی کلمه در کار گروهی موفق کردند. تک تک همکاران از مشارکت استقبال می‌کنند و تک‌روی و منیت در این تیم وجود ندارد.

دکتر فضلی در بازدید از شرکت صنعت غذایی کورش، با قدردانی از همکاران این شرکت عنوان داشت: زحمات شما عزیزان سبب گردید در سال ۹۷ در کشور عزیزمان در بازار روغنهای خوراکی هیچ کسری و کمبودی احساس نشود و از این جهت باید به تمامی همکارانمان در صنعت غذایی کورش تبریک بگوییم.

 

صنعت غذایی کورش در سومین کنگره بین‌المللی و پانزدهمین کنگره تغذیه ایران حضور یافت و موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر شد.

سومین کنگره بین‌المللی و پانزدهمین کنگره داخلی تغذیه که مهم‌ترین رخداد علمی در حوزه علوم تغذیه محسوب می‌شود، امسال به همت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و انجمن تغذیه ایران از تاریخ ۲۸ تا ۳۰ آذر ماه ۹۷ در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

صنعت غذایی کورش در بخش نمایشگاهی این کنگره حضور یافت و به پاسخگویی سوالات متخصصین تغذیه ایران در حوزه روغن‌های خوراکی بویژه روغن‌های غنی شده با ویتامین D و A پرداخت.

هدف از برگزاری این کنگره معرفی آخرین دستاوردهای تغذیه‌ای و تبادل نظر میان اساتید دانشگاهی و همچنین ایجاد ارتباط بین مختصصین تغذیه و اصناف تولیدی بیان شد.

در مراسم اختتامیه این کنگره شرکت صنعت غذایی کورش موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر از کمیته اجرایی مراسم گردید.

 

در آیین تجلیل از واحدهای صنعتی که همزمان با نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک برگزار شد، شرکت صنعت غذایی کورش به عنوان واحد صنعتی برتر استان البرز در زمینه مدیریت مصرف آب معرفی گردید.

همچنین صادق نجفی معاون وزیر و رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با اهدای تقدیرنامه‌ای از تلاش و همت همکاران مجموعه صنعت غذایی کورش قدردانی نمود.

در بزرگترین نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک که از ۲۱ مرداد ۹۷ همزمان با روز ملی حمایت از صنایع کوچک در مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد، ۱۲۰۰ واحد شامل واحدهای صنعتی داخلی و همچنین ۱۰ واحد خارجی به مدت ۳ روز آخرین توانمندی‌ها و دستاوردهای خود را در معرض دید علاقه‌مندان قرار دادند.

در این نمایشگاه، شرکت صنعت غذایی کورش به عنوان واحد نمونه در زمینه مدیریت مصرف آب شناخته شد.

فرایند طراحی و برنامه‌ریزی نخستین فراخوان طراحی بطری در صنعت روغن ایران، از اواخر سال ۱۳۹۶ طی برنامه ریزی و هماهنگی های انجام شده توسط شرکت صنعت غذایی کورش صاحب امتیاز دو برند اویلا و فامیلا صورت پذیرفت. در ابتدای بهمن سال 1396، فراخوانِ این رقابت به‌طور عمومی منتشر شد تا این بار جامعه‌ی طراحان کشور، با مصداق دیگری از به‌کارگیری «نوآوریِ در چارچوب خواسته های اولیه فراخوان» از سوی برند فامیلا برای شناخت توانمندی‌های موجود و رفع نیاز صنعت روبه‌رو شود. بر پایه‌ی گزارش تیم اجرایی، در مهلت قانونی شرکت در این چالش و پس از غربالگری و سامان‌دهی آثار دریافت‌شده، 322 اثرِ یکتا از سوی شرکت‌کنندگان ارسال شده است. باتوجه‌به موضوع این رقابت که نیازِ مشخص یک صنعت، یعنی بطری 2 لیتری روغن متناسب با هویت برند فامیلا بوده است، معیارهای داوری نیز مطابق با تعریف مسئله در نظر گرفته شدند. این معیارها، به‌طور دقیق و مشخص، از سوی برگزارکننده در معرض دید مخاطبان قرار گرفته است و گزیده‌ای از مهم‌ترین اطلاعات مربوط‌ به شرایط طراحی و تولید بطری قابل اجرا توسط شبکه های مجازی به مخاطبان عرضه شده است. برای حصول اطمینان از دقت و جامعیت ارزیابی همه‌ی آثار، هیئت‌داورانِ این چالش، از ترکیب تیم تخصصی شرکت صنعت غذایی کورش تشکیل شد. همه‌ی آثار از سوی تک‌تک داوران در معیارهای تعریف‌شده امتیاز دریافت کردند. در مرحله‌ی بعد طی بحث‌های کِیفی، هر یک داوران از منظر حوزه‌ی تخصص خود، دیدگاه‌شان را درباره‌ی هر اثر مطرح کردند. درنهایت، پس از دو جلسه ی ارزیابی و انجام بحث‌های تخصصی، وضعیت نهایی آثار مشخص شد. هیئت‌داوران با درنظرگرفتن همه‌ی معیارهای مطرح‌شده در تعریف مسئله و نیاز واقعیِ بیان‌شده از سوی برگزارکننده، طرح‌هایی که نسبت‌به دیگر آثار، شاخص و باکیفیت و دارای شرایط تولید پذیری بودند را انتخاب کرده و در مرحله بعدی با ارزیابی دقیقتر آثار به امتیاز دهی هر یک از فاکتور های اعلام شده پرداختند. از طرفی، تعدادی از طرح‌های شاخص و چشمگیر، که در یک یا چند معیار مشخص از میان معیارها و نیازهای تعریف‌شده، امتیاز لازم را دریافت نکرده بودند اما نگاهی متفاوت به کارکرد و نوع بسته بندی داشته اند به عنوان آثاری شایسته تقدیر در نظر گرفته شدند. بدین‌ترتیب، با هدف ارج‌نهادن به تلاش شایسته و هنرمندانه‌ی صاحبان این آثار، هیئت‌داوران تصمیم گرفت علاوه بر معرفی طرح‌های اول تا سوم، طرح‌هایی را که در یکی از معیارهای مهم مسئله، ارزشمند و موفق بودند معرفی کند تا ضمن تقدیر از ایشان، علاوه بر جوایز نقدی با ساختار پیشنهاد شده در متن فراخوان شرایط تقدیر و حضور در کارگاه آموزشی برای تمام طراحان مستعد فراهم گردد.

با عنایت به مهم‌ترین معیارهای پیش‌گفته شامل زیبایی و نوآوری ، همخوانی با هویت برند فامیلا، نمایش مناسب لیبل، امکان پذیری تولید، اقتصادی بودن و رعایت الزامات ارگونومیک و پس از بررسی و تحلیل مقایسه‌ای طرح‌های شاخص و شایسته، نتایج فراخوان طراحی بطری فامیلا، به شرح زیر اعلام می‌شود.

 • خانم «زهرا کشاورز» برنده‌ی لوح تقدیر و مبلغ 10.000.000 میلیون تومان جایزه‌ی نقدی؛
 •  آقای «علی پرنده» برنده لوح تقدیر و مبلغ 5.000.000 میلیون تومان جایزه‌ی نقدی؛
 • خانم «شیما اینانلو» برنده لوح تقدیر و مبلغ 3.000.000 میلیون تومان جایزه‌ی نقدی؛
 •  خانم «زهرا کشاورز» برنده لوح تقدیر و تقدیر شده به عنوان طرح برگزیده با رتبه چهارم؛
 •  آقای «حامد ولدبیگی» برنده لوح تقدیر و و تقدیر شده به عنوان طرح برگزیده با رتبه پنجم؛
 • آقای «علی پرنده» برنده لوح تقدیر و و تقدیر شده به عنوان طرح برگزیده با رتبه ششم؛
 • آقای «مصطفی آروند» و خانم «سپیده گلگون» تقدیر شده با عنوان نگاه متفاوت به بسته بندی محصول؛
 • آقای «محمد رضا مهدوی» و آقای «رضا قنادان» تقدیر شده با عنوان نگاه متفاوت به بسته بندی محصول؛
 • آقای «پویا حسین زاده» تقدیر شده با عنوان نگاه متفاوت به بسته بندی محصول؛
 • آقای «آرین داودیان» و آقای «کیانوش غفارزاده» تقدیر شده با عنوان نگاه متفاوت به بسته بندی محصول؛

فراخوان طراحی بطری 1800 سی سی فامیلا را می‌توان نخستین گام صنعت روغن ایران در مسیر به‌کارگیری توانمندی‌های داخلی برای پاسخ‌گوییِ شایسته به نیاز مشتریان ایرانی در زمینه‌ی بسته‌بندی محصولات دانست. بی‌تردید، حضور سازنده و ثمربخش همه‌ی شرکت‌کنندگان و نیز بازخوردها و تعامل ارزشمند فعالان حوزه‌ی بسته‌بندی و طراحی صنعتی بود که به این فعالیت جمعی معنا و ارزش بخشید و امیدواریم این مسیر با مشارکت همین فعالان، ادامه یابد. بر این باوریم که با الگو قراردادن این تلاش‌های جمعی و به‌کارگیری عملی نوآوری در صنایع ایرانی، می‌توانیم در آینده‌ای نزدیک شاهد تسریع و تسهیل نوآوری‌ها و رشد کارآمدی در صنایع مختلف کشورمان باشیم.

30 فروردین 1397

هیئت‌داوران فراخوان طراحی بطری فامیلا

 1. رضا پاینده؛ کارشناسی ارشد؛ مدیر کارخانه
 2. محمدرضا ابراهیمی؛ دکترای بازاریابی؛ مدیر توسعه برند و بازاریابی
 3. مسعود مهربان؛ کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک؛ مدیر فنی و مهندسی
 4. سارا رستمیان؛ کارشناسی مهندسی صنایع؛ مدیر محصولات جدید
 5. مهدی شیدری؛ کارشناسی ارشد طراحی صنعتی؛ طراح و کارشناس توسعه محصول
 6. مسعود طاهری؛ کارشناس گرافیک؛ طراح گرافیک برند اویلا
 7. عاطفه رشیدی؛ کارشناس ارشد گرافیک؛ طراح گرافیک برند فامیلا

در پایان برگزاری این فراخوان، از همه‌ی شرکت‌کنندگان محترم و طراحان، هیئت محترم داوران، تیم اجرایی این فراخوان که به این فعالیت جمعی معنا و ارزش بخشیدند صمیمانه قدردانی می‌کنیم. نمایشگاه 30 اثر منتخب به همراه مراسم اختتامیه و اهداء جوایز طبق اطلاع رسانی قبلی، در تاریخ 10 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

زمان و مکان این مراسم متعاقبا از طریق ثبت نام و ارسال دعوت نامه به اطلاع مخاطبان خواهد رسید. جهت ثبت نام و ارسال دعوت نامه شرکت در نمایشگاه و مراسم اختتامیه با شماره 02183893447 سرکار خانم سعیدی تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است به دلیل محدودیت تعداد شرکت کنندگان در این مراسم، اولویت با عزیزانیست که تا تاریخ 7اردیبهشت جهت ثبت نام اقدام نمایند. در انتظار دیدارتان هستیم.

همایش آغاز سال کاری گروه صنعتی گلرنگ در سالن مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد و دکتر فضلی، معاونین و جمعی از مدیران ارشد، با همکاران دیدار کردند.

دکتر فضلی در این همایش که روز پنج‌شنبه ۱۶ فروردین ماه ۱۳۹۷ برگزار شد، ضمن تبریک سال نو و قدردانی از زحمات همکاران ساعی و گرانقدر مجموعه، بیان داشت: خیلی خوشحالم که در آغازین روزهای سال جدید، امکان آن فراهم شد که از شما همکاران گرانقدرم بابت تمام محبت‌ها و تلاش‌هایی که در سالیان گذشته به ویژه سال ۹۶ داشتید تشکر کنم. امیدوارم تعطیلات به همگی خوش گذشته باشد و در کنار خانواده‌های محترم همیشه خوش و خرم باشید.

دکتر فضلی سپس در بحث اشتغال بیان داشت: در سال ۹۱ تعداد همکاران ما ۳۵۲۰ نفر بود. این رقم در سال ۹۲ به ۵۳۲۲ رسید و در سال ۹۳ ما ۷۴۴۶ نفر همکار داشتیم. در انتهای همین سال تعداد همکاران افق کورش به ۱۹۹ رسید و تعداد کل همکاران به عدد ۷۶۴۵ رسید. ۸۹۳۴ نفر تعداد ما در سال ۹۴ بود به علاوه ۷۵۷ نفر همکار در افق کورش که جمعا ۹۶۹۱ شد. در سال ۹۵، عدد ۹۹۷۰ در کنار عدد ۱۶۷۷ افق کورش قرار گرفت و ۱۱۶۴۷ تعداد همکاران ما بود. به همین ترتیب عدد ۱۴۸۴۲ را در ابتدای سال گذشته داشتیم و در ابتدای امسال مجموعا ۱۷۷۱۶ نفر همکار داشتیم.

دکتر فضلی در زمینه اشتغال تاکید کرد: الحمدلله در سال‌های اخیر، رشد بسیار مطلوبی را در تعداد همکاران شاهد بوده‌ایم و از این بابت از همگی همکاران گرامی که قطعا در این مهم تاثیرگذار بوده‌اید، سپاسگزاریم.

مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ درباره آمار و ارقام فروش، ابراز داشت: در سال ۹۶ میزان فروش محصولات گروه که از طریق شرکت‌های پخش توزیع شده، حدود ۳۰ درصد نسبت به سال ۹۵ رشد داشته است و همین رشد در فروش محصولات گروهی در افق کورش هم حدود ۱۵۰ درصد رشد داشته‌ایم و جمعا در کل رشدی درحدود ۴۰ درصد را شاهدیم. در این میان تعامل بسیار خوبی بین شرکت‌های تولیدی و افق کوروش صورت گرفته که جای قدردانی دارد.

دکتر فضلی افزود: ما شاخص‌های سنجشی در نظر گرفته‌ایم تا شرکت‌ها را کاملا بسنجیم. بر مبنای این شاخص‌ها که میزان فروش، میزان سود، سهم بازار و رشد از جمله آن‌هاست، ۵ شرکت مقام نخست را کسب کرده‌اند: افق کوروش، صنعت غذایی کورش، پاکشو، گلرنگ‌پخش و فاران شیمی.

مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ ادامه داد: در سال ۹۷ در کنار شاخص‌های فروش، سود و سهم بازار، شاخص‌ مهم دیگری نیز برای ما اهمیت دارد و آن ضریب بلوغ است. ضریب بلوغ به این معنا که حفظ عدد، چه فروش چه سود در زمانی که شرکت به بلوغ رسیده، ارزش ویژه‌ای دارد و برای آن ضریبی در نظر می‌گیریم. در این میان هر دلار صادراتی چه از باب فروش و چه از باب سود در ۵ ضرب خواهد شد، زیرا صادرات برایمان اهمیت بسیاری دارد و امیدواریم در سال ۹۷ با وجود تمام مشکلات، در زمینه صادرات خیلی قوی عمل کنیم.

دکتر فضلی تاکید کرد: ما باید در زمینه صادرات و تولید در بازارهای هدف، ببینیم چقدر امکان وجود دارد و بر مبنای آن اهداف خود را مشخص کنیم، نه بر مبنای عملکرد گذشته و افزایش رشد همان اعداد قبلی. من از مدیران صادرات و هیأت مدیره شرکت‌ها می‌خواهم در یک تعامل خیلی نزدیک، تمام امکانات موجود و فرصت‌های بین‌المللی را بسنجند تا امسال در زمینه صادرات کاری ویژه انجام دهیم.

مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ اضافه کرد: ما باید میزان صادرات را افزایش دهیم و در کنار آن مطمئن باشیم برای تامین مواد اولیه وارداتی به کوچک‌ترین مشکلی برخورد نمی‌کنیم و میزان مواد اولیه وارداتی را از محل میزان صادراتمان می‌توانیم تامین کنیم.

دکتر فضلی افزود: همه ما امروز در برابر آینده مجموعه بزرگ گروه صنعتی گلرنگ و این خانواده معظم مسئولیت داریم و باید بتوانیم در بازارهای صادراتی شرایطی را فراهم کنیم که همکارانمان آینده بسیار روشنی داشته باشند. اگر تعداد اشتغال را افزایش می‌دهیم، باید وضعیت همکاران فعلی را نیز تضمین کنیم و خیالمان جمع باشد که صرفا کمّی عمل نمی‌کنیم؛ کیفی هم عمل می‌کنیم و همکاران موجودمان نه تنها امنیت شغلی دارند، بلکه روز به روز شرایط بهتری پیدا می‌کنند و عملا مشکلات اقتصادی خارجی و داخلی تاثیری در پیشبرد اهداف گروه صنعتی گلرنگ ندارد.

دکتر فضلی با طرح این پرسش که: «چه عواملی موفقیت در صادرات را تضمین می‌کند؟» ادامه داد: برای صادرات نخست باید به منابع انسانی توجه کنیم. در این زمینه باید برنامه‌های بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت داشته باشیم. در این زمینه مباحث شایسته‌سالاری، رشد از درون و جانشین پروری اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. در کنار این‌ها باید آموزش‌های لازم را هم برای همکاران داشته باشیم تا بتوانیم در سطح بین‌المللی ویژه عمل کنیم.

مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ در بخش دیگری از همایش آغاز سال کاری گروه افزود: در قدم بعد باید با انجام کار درست، به موقع و اثربخش بهره‌ور عمل کنیم. برای عملکرد بهینه و بهره‌ور لازم است به موقع و درست عمل کنیم اما چه قدر بهتر است که صرفا به انجام کار درست بسنده نکنیم، بلکه بین دو انتخاب، گزینه صحیح تر را برگزینیم.

دکتر فضلی درباره بهره‌وری ادامه داد: در تمام زمینه‌ها باید بهره‌ور عمل کنیم اما در زمینه منابع انسانی باید ویژه‌تر نگاه کنیم و ویژه‌تر اقدام کنیم. ما حتی باید از اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها بهتر باشیم و فراتر عمل کنیم چون آن‌ها از قبل بوده‌اند و کار کرده‌اند. آن‌ها پیش از این در بازارها بوده‌اند و سهم گرفته‌اند و گرفتن سهم از آن‌ها کار راحتی نیست. لازمه فراتر بودن از آنها تمرکز بر HR، بهره‌وری و راهبری شرکتی است. در زمینه حاکمیت شرکتی، راهبرد سیستمی اهمیت دارد و IT باید تمام قد راهبری شرکتی را حمایت کند.

دکتر فضلی درمورد ارتباط با مجموعه‌های خارجی ابراز داشت: الان مجموعه به آن حد از بلوغ رسیده است که با مجموعه‌های خارجی به نحو معقول و مطلوب ارتباط بگیرد. در این زمینه تعدادی همکار خارجی در ایران، در مجموعه گروه صنعتی گلرنگ خواهیم داشت و می‌خواهیم به منظور رشد سریع‌تر بحث سرمایه‌گذاری مشترک (Joint Ventureship) را هم داشته باشیم.

در پایان دکتر فضلی ضمن قدردانی از همکاران کوشای گروه صنعتی گلرنگ، از خانواده‌های محترم همکاران نیز تشکر کرد و بیان داشت: در این قسمت مثل همه سال‌ها لازم است تشکر کنیم از خانواده‌های شما همکاران عزیز که همواره حامی ما بوده‌اند و صمیمانه محبت داشته‌اند و در نتایج ارزشمندی که شاهدش هستیم تاثیرگذار بوده‌اند. از طرف من از آن‌ها تشکر کنید. من نیز از فرصت استفاده می‌کنم و از خانم دکتر فضلی تشکر می‌کنم.

در ادامه این مراسم میثاق‌نامه خانواده بزرگ گروه صنعتی گلرنگ قرائت گردید. در متن این میثاق‌نامه آمده است:

ما زنده از آنیم که آرام نگیریم

موجیم که آسودگی ما عدم ماست …

ما خانواده بزرگ گروه صنعتی گلرنگ با استعانت از الطاف بیکران خداوند بزرگ، مشتاقانه تلاش می‌کنیم در سال ۱۳۹۷، همچون سال‌های گذشته رشدی پایدار و پویا در عرصه‌های کار و زندگی برای خود و کشور عزیزمان ایران اسلامی فراهم نماییم.

ما متعهد می‌شویم با سرلوحه قراردادن ارزش‌های گروه صنعتی گلرنگ و با توسعه ظرفیت‌ها و قابلیت‌های خود و همکارانمان، مسیر پیشرفت و تعالی هر چه بیشتر این خانواده را درنوردیم.

ما اعضاء خانواده بزرگ گروه صنعتی گلرنگ، براین باوریم که نتیجه‌گرایی، انسان‌دوستی، تعهد و صداقت، نظم و انضباط، کارآفرینی و کارآمدی، رمز موفقیت و پیشرفت ما در همه عرصه‌ها بوده و خواهد بود.

ما با همکاری و کار تیمی می‌کوشیم در ردیف شرکت‌های برتر دنیا قرار گرفته و مدیریت برتر ایرانی را به عنوان الگویی موفق در عرصه رقابت جهانی مطرح نماییم.

همه ما از صمیم قلب تعلق به خانواده گروه صنعتی گلرنگ را افتخاری بزرگ دانسته، خالصانه و صادقانه، همدل و همزبان برای تحقق اهداف و اعتلای خانواده صنعتی عزیزمان با تمام توان می‌کوشیم.

 

خوانندگی محمد معتمدی پایان بخش این همایش به یاد ماندنی بود.

زیر مجموعه ها

درباره ما

فامیلا در سال ۱۳۸۴ با هدف تکمیل سبد خانوار مشتریان ثبت گردید و با تولید انواع ماکارونی وارد عرصه مواد غذایی شد و به تدریج محصولاتی چون رب گوجه فرنگی، تن ماهی، سس کچاپ، روغن زیتون، سرکه سیب و دانه زیتون را به سبد غذایی خود اضافه کرد.

خدمات مشتریان: ۰۲۱۸۶۵۲

ایمیل: info [at] familafamily [dot] com

نقشه سایت