شركت گلرنگ پخش بعنوان یكی از بزرگترین شركتهای عضو گروه صنعتی گلرنگ ، در تاریخ ۷۹/۷/۲ به شماره ثبت ۱۶۷۰۵۵ در اداره ثبت شركتها (تهران) بعنوان شركت سهامی خاص به ثبت رسید . این شركت از بدو تأسیس تا كنون به انجام عملیات بازرگانی از قبیل خرید، فروش و پخش محصولات مختلف ، همچنین واردات و صادرات كالاهای مجاز و نیز اخذ نمایندگی از شركتهای داخلی و خارجی در چارچوب موضوع شركت مبادرت می ورزد .
در حال حاضر، این شركت با برخورداری از ۲۴ شعبه و شركت تابعه در تهران و مراكز استان ها، با در اختیار داشتن انبارهای وسیع و مجهّز در این مراكز به انجام عملیات توزیع و فروش مشغول است .
افزون بر این شركت گلرنگ پخش با برخورداری از نیروی متخصّص و مجرّب در تمامی سطوح و بهره گیری از ناوگان پخش مجهّز به ۲۰۰ كامیون و كامیونت تمام كشور را تحت پوشش سرویس دهی خود قرار داده است . این گستردگی ایجاب نموده است كه شركت گلرنگ پخش از سیستمهای پیشرفته نرم افزاری در حوزه های اجرایی پخش و فروش برخوردار شود .
شركت گلرنگ پخش در سال ابتدای فعالیت خود دارای ۱۸۸ نفر پرسنل آغاز نمود كه این تعداد در سال ۹۳ به ۱۲۰۰ نفر رسیده است كه نشان از رشد چشمگیر این شركت طی مدت فعالیت خود دارد.

درباره ما

فامیلا در سال ۱۳۸۴ با هدف تکمیل سبد خانوار مشتریان ثبت گردید و با تولید انواع ماکارونی وارد عرصه مواد غذایی شد و به تدریج محصولاتی چون رب گوجه فرنگی، تن ماهی، سس کچاپ، روغن زیتون، سرکه سیب و دانه زیتون را به سبد غذایی خود اضافه کرد.

خدمات مشتریان: ۰۲۱۸۶۵۲

ایمیل: info [at] familafamily [dot] com

نقشه سایت