صنعت غذایی کورش با برندهای اویلا، فامیلا، کیمبال و سانتین در نمایشگاه بین المللی روغن های خوراکی، دانه های روغنی حضور یافت.

این نمایشگاه که از تاریخ 7 لغایت 10 آذر ماه در محل نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو)برگزار گردید، مورد توجه و استقبال صاحبان صنف و صنعت قرار گرفت. صنعت غذایی کورش محصولاتی را در این نمایشگاه به مخاطبان و مراجعین خود معرفی کرد که علاوه بر کیفیت بالای محصول، از منظر سلامت محور بودن، بسته‌بندی و خلاقانه بودن محصولات نیز توجه تجار و شرکت‌های اروپایی را به خود جلب کرد. در پایان این نمایشگاه انجمن صنفی صنایع روغن نباتی و روغن کشی به عنوان حامی این نمایشگاه با اهداء لوحی از شرکت صنعت غذایی کورش تقدیر به عمل آورد.

شرکت صنعت غذایی کورش در راستای ارزشهای چهارگانه، خود را متعهد به خلق محصول جدید و سلامت محور می داند.

در این راستا روغن بدون پالم فامیلا به سبد محصولات روغنی فامیلا اضافه شد

این روغن در احجام 900-1350-1620گرمی در کارخانجات صنعت غذایی کورش تولید و از امروز وارد بازار خواهد شد.

روغن سرخ کردنی بدون پالم فامیلا را می توان یک روغن همه کاره دانست. این روغن برخلاف سایر روغن های سرخ کردنی معمولی، علاوه بر مصارف سرخ کردن برای پخت و پز و سالاد نیز گزینه مناسبی است.

از دیگر ویژگی های این روغن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-    شفاف و زلال

-   دارای مقاومت بالا در برابر اکسایش

-   عاری از روغن پالم

-   دارای اسید های چرب مورد نیاز بدن

-   حاوی انتی اکسیدان های طبیعی

-   بطری شفاف و ضد اشعه یو وی

گزارشی از راه‌های رفته و تلاش‌های انجام یافته در مجموعه صنعت غذایی کورش در جهت توسعه و ارتقای کمی و کیفی روغن‌های خوراکی ارائه شد و در ادامه، در زمینه افزایش ظرفیت حداقل ۵۰ درصدی این کارخانه تا سال آینده و دستیابی به سهم اول بازار تا افق ۱۴۰۴ و ورود و توسعه بازارهای جدید در صنعت غذا نظیر صنعت گوشت، توسط این مجموعه مذاکراتی صورت گرفت.
به گزارش اخبار رسمی و به نقل از انجمن صنفی صنایع روغن نباتی ایران، رحیم زاده مدیر کل خرید خارجی شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: در هفته منتهی به 15 آگوست 2016 روغن سویای آرژانتین و برزیل با 34 و 29 دلار کاهش قیمت ، 827 دلار در هرتن معامله شدند.

زیر مجموعه ها

زیر مجموعه ها

درباره ما

فامیلا در سال ۱۳۸۴ با هدف تکمیل سبد خانوار مشتریان ثبت گردید و با تولید انواع ماکارونی وارد عرصه مواد غذایی شد و به تدریج محصولاتی چون رب گوجه فرنگی، تن ماهی، سس کچاپ، روغن زیتون، سرکه سیب و دانه زیتون را به سبد غذایی خود اضافه کرد.

خدمات مشتریان: ۰۲۱۸۶۵۲

ایمیل: info [at] familafamily [dot] com

نقشه سایت