عجایب آشپزی فامیلا


همه ما به نوعی با افراد پرخور برخورد کرده ایم و شاید هم خودمان نیز در این دسته قرار داریم، اما مطمئنم تاکنون هیچکس را مثل این مرد ندیده اید که بتواند در آن واحد این مقدار غذا بخورد! به یک خبرنگار ژاپنی ملقب به آقای ساتو که بارها برای شکستن رکورد خوردن همبرگر تلاش کرده بود سرانجام به آرزوی دیرینه خود رسید و توانست رکورد گینس را در این زمینه کسب نماید.


وی هنگامی که برای انجام مأموریتی به یکی از شهرهای ژاپن سفر کرده بود، تصمیم گرفت تا یکبار دیگر شانس خود را امتحان کرده تا شاید به این رکورد دست یابد. او با مسئولین رستوران کینگ برگر صحبت کرده و سفارش همبرگری با 1000 قطعه پنیر ورقه شده را داده و برای فردای آنروز اقدام به خوردن همه آنها در یک وعده غذایی کمتر از 20 دقیقه کرد. میزان کالری دریافتی او در همین وعده غذایی45667 کالری بوده که این رقم معادل تمام وعده های غذایی یک انسان عادی در سه هفته می باشد.

این در حالی بود که یک همبرگر در این رستوران تنها 667 کالری دارد. پزشکان حاضر در این رکوردشکنی نیز اعتقاد داشستند که معده آقای ساتو بسیار با وی همکاری داشته وگرنه معلوم نبود با خوردن این مقدار کالری و حجم پنیر چه بلایی سر وی آمده بود. پس از اجرای این مساقه نیز حال عمومی آقای سافر مساعد نبوده و اعلام کرده بود که تا 5 ساعت دیگر کسی با او صحبت نکند!!

درباره ما

فامیلا در سال ۱۳۸۴ با هدف تکمیل سبد خانوار مشتریان ثبت گردید و با تولید انواع ماکارونی وارد عرصه مواد غذایی شد و به تدریج محصولاتی چون رب گوجه فرنگی، تن ماهی، سس کچاپ، روغن زیتون، سرکه سیب و دانه زیتون را به سبد غذایی خود اضافه کرد.

خدمات مشتریان: ۰۲۱۸۶۵۲

ایمیل: info [at] familafamily [dot] com

نقشه سایت