عجایب آشپزی فامیلا


آنتوني بوردن سرآشپر و شخصيت تلويزيوني مشهور و محبوب امريکايي است. او در سال 2000 با نوشتن کتابي تحت عنوان «آشپزخانه محرمانه» شناخته شد و در سال 2005 مجري برنامه ماجراجويي هاي آشپزي با آنتوني بوردن بود، اين برنامه که «بدون رزرو و توقف» نام داشت به سفر درباره آشپزي پرداخت. بوردن در سال 2013 به شبکه CNN پيوست و ميزبان برنامه «قسمتهای ناشناخته» بود.


بوردن متولد 25 ژوئن سال 1956 در شهر گلاديس نيويورک امريکا مي باشد، پدر او در يک کمپاني ضبط موسيقي کار مي کرد و مادرش در روزنامه نيويورک تايمز ويراستار بود. مادربزرگ و پدر بزرگ بوردن فرانسوي بودند، جد پدري او در زمان جنگ جاني اول به امريکا مهاجرت کردند. عشق به آشپزي بوردن از مواد غذايي فرانسوي نشأت گرفته است. او در سال 1980 ازدواج کرد و بعد از 20 سال به دليل مسافرت هاي پي در پي و اختلاف ها مجبور به طلاق شد، در سال 2007 مجدد ازدواج کرد و حاصل اين ازدواج يک دختر مي باشد.
آنتوني بوردن کار خود را با ظرفشويي در يکي از رستوران هاي نيويورک آغاز کرد، اما هم اکنون صاحب يکي از معروف ترين و گران ترين رستوران هاي نيورورک است. به عنوان يک آشپز، نويسنده و مجري در دنيا معروف است و هميشه در مسافرت و کشف مواد غذايي جديد است. اولين کتاب او "آشپزخانه محرمانه" به فروشي بين المللي رسيد دور از ذهن مي آمد. او به عنوان فردي شناخته مي شود که هيچ ابايي از خوردن چيزي ندارد، از مواردي که او در برنامه هايش تن خوردنش داده مي توان به تخم مرغ مورچه، کوسه تخمير شده، موم خام و مار کبري اشاره کرد.
بوردن هم اکنون مجري برنامه «آنتوني بوردن، مهمان ناخوانده» است که در اين برنامه به معرفي غذاهاي سنتي اقصي نقاط جهان مي-پردازد. بوردن در برنامه خود به کشورهاي مختلف سفر مي کند و از آشپزي سنتي آنها برنامه تهيه مي کند.
او پنج بار به عنوان داور مهمان در برنامه رقابت واقعيت پخت و پز براوو ظاهر شد، همچنين در سال 2006 داور برنامه "گشت و گذار عجيب و غريب" در رقابت هاي مواد غذايي عجيب و غريب بود. بوردن در برنامه هاي ديگري نيز از قضات آشپزي بود. در مجموع او يکي از بهترين قضات در برنامه¬هاي آشپزي است.

درباره ما

فامیلا در سال ۱۳۸۴ با هدف تکمیل سبد خانوار مشتریان ثبت گردید و با تولید انواع ماکارونی وارد عرصه مواد غذایی شد و به تدریج محصولاتی چون رب گوجه فرنگی، تن ماهی، سس کچاپ، روغن زیتون، سرکه سیب و دانه زیتون را به سبد غذایی خود اضافه کرد.

خدمات مشتریان: ۰۲۱۸۶۵۲

ایمیل: info [at] familafamily [dot] com

نقشه سایت