سبک زندگی فامیلاهمه مي دانيم براي کم کردن وزن لازم است که سالم بخوريم و از طرفي مي دانيم که يکي از مهم ترين تأثيرات ميوه پايين آوردن وزن است. افزودن مرکبات به برنامه غذايي، باعث سوخت چربي و در نتيجه کاهش وزن مي شود.

 البته از آن جا که مصرف برخي از ميوه ها با برخي از داروها به ويژه داروي فشار خون تداخل ايجاد مي کند، قبل از مصرف برخي مرکبات با پزشک خود مشورت کنيد. در ادامه اين مطلب به مرکبات مفيد براي کاهش وزن اشاره مي کنيم:

پرتقال قرمز: محققان دريافتند پرتقال قرمز براي متوقف کردن رشد سلول هاي سرطاني مفيد است.آنتوسيانين و کاروتنوئيدها در کم کردن وزن نيز موثر است. علاوه بر آن در ميزان قند خون تعادل ايجاد مي کند و در نتيجه براي حفظ وزن از آن استفاده مي شود.

گرامانتين: نوعي نارنگي است که تقويت کننده سيستم ايمني بدن است و خستگي را رفع مي کند. ويتامين C موجود در آن، توليد سلول هاي خوني را که با ويروس ها مقابله مي کند، افزايش مي دهد. با مصرف منظم اين ميوه مي توانيد وزن کم کنيد و وزن متناسب خود را حفظ کنيد.

گريپ فروت: اين ميوه تراکم مواد معدني را در استخوان ها افزايش مي دهد و از بروز پوکي استخوان پيشگيري مي کند.همچنين خطر بروز بيماري قلبي و سرطان را کاهش مي دهد. نتايج بررسي ها نشان مي دهد، مصرف روزانه گريپ فروت، باعث کاهش ?? کيلوگرم وزن در ?? هفته مي شود.

ليمو ترش: وجود ماده اي به نام ليمونوئيد در آن با مشکلات معده مقابله مي کند. در توليد آنزيم هاي هاضمه نقش دارد و به انقباض روده ها کمک مي کند؛ اين امر باعث بهبود نفخ و سوء هاضمه مي شود. مصرف منظم ليمو باعث کاهش وزن مي شود.

تانجلو: اين ميوه هيبريدي از گريپ فروت و نارنگي است که برخي آن را به عنوان نارنگي تانجلو مي شناسند. اين ميوه از بروز چين و چروک پيشگيري مي کند. مويرگ ها و بافت هاي پيوندي را تقويت مي کند. مصرف منظم اين ميوه وزن را کاهش مي دهد.

نارنگي: نوعي ماده شيميايي کاهش دهنده چربي موجود در اين ميوه، از تراکم چربي در بدن پيشگيري مي کند.اين ميوه روند سوخت و ساز چربي را تسريع مي کند در نتيجه باعث کاهش وزن مي شود.

درباره ما

فامیلا در سال ۱۳۸۴ با هدف تکمیل سبد خانوار مشتریان ثبت گردید و با تولید انواع ماکارونی وارد عرصه مواد غذایی شد و به تدریج محصولاتی چون رب گوجه فرنگی، تن ماهی، سس کچاپ، روغن زیتون، سرکه سیب و دانه زیتون را به سبد غذایی خود اضافه کرد.

خدمات مشتریان: ۰۲۱۸۶۵۲

ایمیل: info [at] familafamily [dot] com

نقشه سایت