سبک زندگی فامیلا"دو سال پیش نتیجه یک تحقیق بزرگ علمی نشان داد هیچ ماده غذایی به اندازه گوجه‌ فرنگی نمی‌تواند به مردان برای پیشگیری و مبارزه با سرطان پروستات کمک کند.

رنگ‌دانه‌های قرمز در هر میوه و سبزی دلیلی بر وجود لیکوپن است که از آنتی‌اکسیدان‌های مهم طبیعی به شمار می‌رود. با آزمایش روی نمونه‌های حیوانی نتیجه گیری شده است که در این موجودات میزان مصرف گوجه فرنگی و احتمال ابتلا به سرطان پروستات رابطه مستقیم دارد. البته هنوز به طور کامل آشکار نشده است که آیا محصولات دیگری مانند رب، آب و سس گوجه فرنگی هم همین اثربخشی را دارند یا نه.

گوجه کافی نیست لیکوپن یک آنتی اکسیدان قوی از خانواده قرمزها است، که نقش ضد سرطان دارد. گوجه فرنگی به مدد همین ماده در از بین بردن سرطان‌های ریه، پوست و سینه نقش مهمی دارد. با اینکه گوجه فرنگی موجب جریان بهتر خون می‌شود، ولی این ماده غذایی به تنهایی نمی‌تواند خطر ابتلا به سرطان را کاهش دهد و به این منظور شما باید طیف وسیعی از میوه و سبزیجات را به طور روزانه مصرف کنید.

درباره ما

فامیلا در سال ۱۳۸۴ با هدف تکمیل سبد خانوار مشتریان ثبت گردید و با تولید انواع ماکارونی وارد عرصه مواد غذایی شد و به تدریج محصولاتی چون رب گوجه فرنگی، تن ماهی، سس کچاپ، روغن زیتون، سرکه سیب و دانه زیتون را به سبد غذایی خود اضافه کرد.

خدمات مشتریان: ۰۲۱۸۶۵۲

ایمیل: info [at] familafamily [dot] com

نقشه سایت