سبک زندگی فامیلاکاهش دهنده علائم آرتورز طبق مطالعات انجام شده در دانشگاه بریستول آمریکا امگا 3 موجود در روغن ماهی علائم و نشانه‌های آرتروز را به طور قابل توجهی کاهش می‌دهد.

بر این اساس آزمایشی بر روی خوک‌هایی که به طور طبیعی آرتروز داشتند صورت گرفت و ملاحظه گردید بیماری خوک‌هایی که با غذای غنی شده با امگا 3 غنی شده تغذیه شده‌اند، در مقایسه با دیگر خوک‌ها 50 درصد بهبود یافته‌ است.

علائم پیری را کاهش می‌دهد روغن ماهی با تاثیر بر عملکرد سلول‌های بنیادی و تکثیر سلولی روند پیری را در انسان به تعویق می‌اندازد. در تحقیقاتی که در سال 2010 انجام گرفت نشان داده شد که بین میزان روغن ماهی در خون و ترکیباتی که باعث ایجاد پروسه پیری می‌شود ارتباط معناداری وجود دارد. در واقع اسید چرب امگا 3 و روغن ماهی در بدن تاثیر محافظتی دارند.

افزایش دهنده قدرت مغز و حافظه تحقیقات ارتباط مستقیمی را بین مکمل روغن ماهی و عملکرد و قدرت ادراک مغز نشان می‌دهد. همچنین در ساختار مغز در بین افرادی که از مکمل روغن ماهی مصرف می‌کنند و آن‌هایی که از آن استفاده نمی‌کنند تفاوت وجود دارد.

محافظت از عضلات ضعیف استفاده از روغن ماهی به عنوان مکمل در رژیم غذایی باعث ممانعت از تحلیل عضلات می‌شود. این مشکل در بیماران سرطانی که تحت شیمی درمانی هستند رخ می‌دهد. در آزمایشی بر روی 16 بیمار سرطانی مصرف کننده روغن ماهی (روزانه2.2 گرم) و 24 بیمار که از این روغن استفاده نمی‌کردند نشان داده شد بیمارانی که از روغن ماهی استفاده نمی‌کنند به طور متوسط 2.3 کیلوگرم وزن خود را از دست می‌دهند، اما مریض‌هایی که از روغن ماهی استفاده می‌کنند وزنشان در طول شیمی درمانی حفظ می‌شود.

بهبود سلامت استخوان‌ها اسید چرب امگا 3 و دیگر اسید چرب‌های موجود در روغن ماهی برای بهبود سلامت استخوان‌ها ضروری است.

درباره ما

فامیلا در سال ۱۳۸۴ با هدف تکمیل سبد خانوار مشتریان ثبت گردید و با تولید انواع ماکارونی وارد عرصه مواد غذایی شد و به تدریج محصولاتی چون رب گوجه فرنگی، تن ماهی، سس کچاپ، روغن زیتون، سرکه سیب و دانه زیتون را به سبد غذایی خود اضافه کرد.

خدمات مشتریان: ۰۲۱۸۶۵۲

ایمیل: info [at] familafamily [dot] com

نقشه سایت