سبک زندگی فامیلاعوامل زير ممکن است سبب درد پاشنه پا شوند.

1- دردهاي مفصلي و روماتيسمي که در اينصورت لازم است مداواي دردهاي مفصلي نمايند اينگونه افراد گاهي پاشنه پايشان بيشتر از حالت طبيعي گرم ميشود ودر پاشنه پا احساس داغي ميکنند و اين حالت در بعضي از فاميلان بيشتر از ساير افراد مشاهده ميگردد.

2- کشش زيادتر از حد و کوفتگي رباطهاي کف پا که با استخوان پاشنه پا چسبيده اند افراديکه کف پاي آنان صاف و بدون انحناست بيشتر به اين درد مبتلا ميشوند جهت مداوا ضمن کمتر فشار آوردن به کف پا ميتوان با نظر پزشک نسبت به تهيه کفش مخصوص اقدام نمود.

3- پيدايش زوائد استخواني اضافي در زير پاشنه پا بطوريکه با دست ميتوان آن را لمس کرد و به وجود آن پي برد بعضي از پزشکان اين زوائد را عامل درد پاشنه پا ميدانند و پيشنهاد تراشيدن زائده را ميکنند اما بايد توجه داشت که با تراشيدن اين زوائد بيماري مرتفع نگرديده و درد پاشنه پا ساکت نميشود ضمنا بسياري از افراد سالم هستند که با داشتن زوائد استخواني در پاشنه پا به اين درد مبتلا نيستند.

4- گاهي در اثر پوشيدن کفش هاي تنگ و نامناسب پاشنه پا دردناک ميگردد و اين مربوط است به فشاري که به محل اتصال زرد پي پشت پا و استخوان پاشنه پا وارد ميشود.

بسياري از اين افراد چنانچه کفش نرم پاشنه بلند بپوشند درد پاشنه پاي آنان بهبود مي يابد .

اما افراديکه در پاهايشان احساس داغي و حرارت ميکنند ميتوانند جهت مداوا چند شب شبي نيم ساعت پاهاي خود را از مچ به پايين داخل محلول آب گرم و نمک طعام بگذارند اگر مداوا نشود لازم است که به کف پا يا آنجا که بيشتر احساس حرارت ميشود بهر پا سه تا چهار عدد زالو انداخته شود در مداواي اين حالت اثر بسزايي دارد.

درباره ما

فامیلا در سال ۱۳۸۴ با هدف تکمیل سبد خانوار مشتریان ثبت گردید و با تولید انواع ماکارونی وارد عرصه مواد غذایی شد و به تدریج محصولاتی چون رب گوجه فرنگی، تن ماهی، سس کچاپ، روغن زیتون، سرکه سیب و دانه زیتون را به سبد غذایی خود اضافه کرد.

خدمات مشتریان: ۰۲۱۸۶۵۲

ایمیل: info [at] familafamily [dot] com

نقشه سایت