سبک زندگی فامیلا


 

بدن شما براي سالم ماندن نيازمند انواع ويتامين‌ها، مواد معدني، فيبر، قند، و آب است.ميوه‌ها، اين مواد مغذي را براي بدن شما فراهم مي‌کنند و بخش قابل توجهي از رژيم غذايي روزانه‌تان را تشکيل مي‌دهند. اما آيا از همه‌ي حقايق مرتبط با ميوه‌ها، آگاهي داريد؟
در ادامه به برخي از اين حقايق جالب اشاره خواهيم کرد:

1. کالري ميوه‌ها، پايين است. ميوه‌ها سيرکننده هستند، اما کالري اضافي يا چربي ندارند. آن‌ها شامل انواع ويتامين، فيبر، و قند هستند- تمام موادي که بدن براي سالم بودن به آن‌ها نياز دارد.

2. ميوه‌ها، بيماري‌هاي قلبي عروقي را کاهش مي‌دهند. بسياري از ميوه‌ها، از اين قابليت بهره مند هستند که خطر ابتلاء به بيماري‌هاي قلبي عروقي، سکته، انواع ديابت، و همچنين سرطان، را به ميزان قابل توجهي کاهش مي‌دهند. بنابراين، افرادي که از بيماري‌هاي قلبي رنج مي‌برند، مي‌توانند با حرص و ولع و به هر ميزان که دوست دارند، ميوه بخورند.

3. ميوه‌ها، کلسترول ندارند. بسياري از افراد به دليل مصرف محصولات غذايي ناسالم، از کلسترول بالا رنج مي‌برند. اين امر موجب مي‌شود تا آنها در مقابل بيماري‌هاي قلبي، و همچنين انواع ديگر بيماري‌ها، بسيار آسيب پذير باشند. اما ميوه‌ها مي‌توانند شما را در مقابل اين بيماري‌ها بيمه نمايند، زيرا 100% از کلسترول تهي هستند.

4. ميوه‌ها، به هضم غذا کمک مي کنند. ميوه‌ها از فيبر طبيعي بهره‌مند هستند. اين فيبر، براي دفع کلسترول و چربي از بدن، بسيار ضروري هستند. بنابراين، در واقع سبب مي‌شوند تا بدن شما سالم بماند. همچنين، به هضم غذا کمک کرده و خطر گرفتار شدن به يبوست را به ميزان قابل توجهي کاهش مي‌دهد.


5. ميوه ها، سطح ايمني بدن را افزايش مي‌دهند. ميوه‌ها سطح بالايي از آنتي اکسيدان‌ها مانند ويتامين C و آنتو سيانين دارند. هنگامي که اين دو با يکديگر ترکيب مي‌شوند، خطرات ناشي از استرس، انواع بيماري‌ها، و سرطان را کاهش مي‌دهند. علاوه بر اين، ميوه‌ها سيستم ايمني بدن را تقويت نموده و از بدن در مقابل ابتلا به انواع بيماري‌ها، محافظت مي‌کنند.

6. ميوه ها از پير شدن جلوگيري مي‌کنند. بسياري از ميوه‌ها مانند شاه توت، زغال اخته، تمشک، و ديگر ميوه هاي آبي رنگ، از خواصي بهره مند هستند که فرايند پيري را با تاخير مواجه مي‌سازند. بنابراين، با خوردن چنين ميوه هايي مي توانيد از ايجاد رنگدانه و چين و چروک بر روي صورت جلوگيري کنيد؛ يا در واقع، اين فرايند را با تاخير مواجه سازيد. اين ميوه‌ها، از سلول‌ها، بافت‌ها، و ارگان‌هاي بدن، محافظت نموده و آنها را جوان نگاه مي‌دارند.

7. ميوه‌ها، فشار خون را تنظيم مي‌کنند. ميوه‌هايي چون سيب و آواکادو، فشار خون بدن را تنظيم کرده و آن را در حد تعادل نگاه مي‌دارند.

8. ميوه‌ها، طول عمر را افزايش مي‌دهند. در پايان، بايد به مهمترين ويژگي ميوه‌ها اشاره کنم و آن خاصيت آنها در افزايش طول عمر است.

ميوه‌هايي شبيه به کدوي تلخ و نارگيل، از خواص دارويي بهره‌مند هستند. کدوي تلخ از خواص ضد‌سرطاني، ضد ويروسي، و ضد مالاريايي بهره‌مند است.

از سوي ديگر، از آب نارگيل، مي‌توان براي انتقال خون استفاده نمود؛ زيرا آب نارگيل، بسيار شبيه به پلاسماي خون است. در طول جنگ جهاني دوم، آب نارگيل با اين خاصيت خارق العاده ي خود، جان بسياري از سربازان را نجات داد.

درباره ما

فامیلا در سال ۱۳۸۴ با هدف تکمیل سبد خانوار مشتریان ثبت گردید و با تولید انواع ماکارونی وارد عرصه مواد غذایی شد و به تدریج محصولاتی چون رب گوجه فرنگی، تن ماهی، سس کچاپ، روغن زیتون، سرکه سیب و دانه زیتون را به سبد غذایی خود اضافه کرد.

خدمات مشتریان: ۰۲۱۸۶۵۲

ایمیل: info [at] familafamily [dot] com

نقشه سایت