سبک زندگی فامیلاهنگامی که شما یک روز خسته کننده طولانی را سپری کردید ، شما هنوز هم می تواند نگاه شاداب ، پوست درخشان و موهای مرتب در صبح داشته باشید . در اینجا 8 نکته را برای شما توصیه میکنیم

 

  1. مکمل ویتامین: با مکمل های موجود شما صبح شادابی را خواهید داشت . مکمل روغن ماهی و یا ویتامینB12 می تواند در طول ساعات صبح تمرکز دهد.
  2. خواب با یک بالش اضافی برای جلوگیری از پف کردگی: بالش اضافی برای نگه داشتن سر خود در یک موقعیت کمی بالا برای کاهش پف کردگی بسیار خوب است.
  3. یک دوز کافئین: کافئین کمک می کند تا تیرگی چشم کمتر شود و بافت پوست تحریک نشود . شما می توانید این کار را با قرار دادن چای کیسه ای گرم در چشمان خود انجام دهید. شما فورا احساس خوبی خواهید کرد.
  4. طبیعت: این روش ثابت شده است در کمک به بهبود بینایی کاملا موثر است . سعی کنید در حیاط بنشیدنید و یا به پارک نزدیک منزل بروید. سبزی و طراوت طبیعت در اطراف شما احساس شادی میدهد.
  5. یک فنجان چای سبز تازه: چای سبز در صبح، گردش خون را افزایش می دهد، انرژی را افزایش می دهد و باعث می شود شما احساس تجدید انرژی پیدا کنید.
  6. استفاده از یک مرطوب کننده: استفاده از یک مرطوب کننده غنی ازویتامین بدن شما نیاز به دوباره هیدراته در صبح دارد. لایه های خشک پوست کسل و بی روح میکنند.
  7. حداقل آرایش: استفاده از یک رنگ بژ، ریمل مژه و مداد ابرو بطور کلی آرایش ملایم بسیار خوب است . شما می توانید لب خود را با استفاده از یک براق و یا یک رژ لب با رنگ ملایم آرایش کنید.
  8. برجسته کردن استخوان گونه: شما می توانید با برجسته کردن استخووان گونه با رژ گونه به زیبایی خود بیفزایید.

درباره ما

فامیلا در سال ۱۳۸۴ با هدف تکمیل سبد خانوار مشتریان ثبت گردید و با تولید انواع ماکارونی وارد عرصه مواد غذایی شد و به تدریج محصولاتی چون رب گوجه فرنگی، تن ماهی، سس کچاپ، روغن زیتون، سرکه سیب و دانه زیتون را به سبد غذایی خود اضافه کرد.

خدمات مشتریان: ۰۲۱۸۶۵۲

ایمیل: info [at] familafamily [dot] com

نقشه سایت