سبک زندگی فامیلا


خطرات زیاد نشستن خانم ها روی صندلی در محل کار
.
نتایج یک پژوهش نشان می‌دهد نشستن روزانه بیش از شش ساعت با خطر ۱۰ درصدی سرطان‌ ها از جمله میلوم متعدد، پستان و تخمدان در زنان مرتبط است.
.
محققان انجمن سرطان آمریکا می‌گویند خطر نشستن زیاد برای زنان حتی با در نظر گرفتن شاخص توده بدنی، فعالیت بدنی و سایر مولفه‌ها همچنان بالا باقی می‌ماند اما جالب اینجاست که این خطر در مورد مردان مشاهده نشده است.
.


بعضی از بخش‌های میوه‌ها و سبزیجات به‌عنوان مواد زاید و دورریختنی شناخته می‌شوند، اما تا حالا فکر کرده‌اید که شاید این مواد هم مفید باشند؟! واقعیت این است که وقتی این مواد را دور می‌ریزید، مزایای تغذیه‌ای جدی و مهمی را از دست می‌دهید!

با فرارسيدن ماه مبارک رمضان به طور طبيعي برنامه غذايي روزانه مردم تغيير مي کند، اما آنچه افراد بايد بدانند اين است که دقت بيشتري روي برنامه غذايي خود داشته باشند. شيوه درست زندگي، مصرف متعادل غذا، فعاليت جسمي و فکري و برقراري تعادل ميان نيازهاي مادي و معنوي به عنوان يکي از مهمترين عوامل شادابي و رهايي از بيماريها و نيز طول عمر همواره مورد تاکيد بوده است. حضرت علي (ع) فرمودند: « هرکس در خوردن به کم بسنده کند سلامتش بيشتر مي شود و انديشه اش به سامان مي رسد.» در حين روزه داري مي آموزيم که چگونه عادات ناصحيح غذايي را تغيير داده و مديريت کنيم. روزه داري بدون رعايت اصول صحيح تغذيه نه تنها ضامن سلامت آدمي نيست بلکه مي تواند آن را نيز به مخاطره بيندازد. متاسفانه هر ساله پس از اتمام ماه مبارک رمضان با بروز مشکلات گوارشي و اختلال در سطح چربي و قند خون، شاهد افزايش مراجعات به کلينيک هاي تغذيه هستيم. به منظور پيشگيري از بروز چنين مشکلاتي لازم است با مهمترين اصول تغذيه در اين ماه آشنا شده تا ضمن به کار بستن آن ها از فيوضات اين ماه معنوي نيز برخوردار شويم:

درباره ما

فامیلا در سال ۱۳۸۴ با هدف تکمیل سبد خانوار مشتریان ثبت گردید و با تولید انواع ماکارونی وارد عرصه مواد غذایی شد و به تدریج محصولاتی چون رب گوجه فرنگی، تن ماهی، سس کچاپ، روغن زیتون، سرکه سیب و دانه زیتون را به سبد غذایی خود اضافه کرد.

خدمات مشتریان: ۰۲۱۸۶۵۲

ایمیل: info [at] familafamily [dot] com

نقشه سایت